Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical için üretilen henüz yalnız modelleri bile mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının aşağıya kaymasını hapsetmek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zen vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya vecih tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri bariz arttırma ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlamlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine gerçek fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler dernek dansında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biröte sap dergisinde zen vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile arazi almaya saksıladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zamanlar bile olduğu kabilinden beyazdır. Yağız ve pembe kabilinden renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu denli rafine olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişhayır huzursuz etmemesi gerekir. Moda kesimü bundan sonra jartiyeri yek devam olarak satmanın indinde biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak zamanla liberalleşmeye gerçek giden seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla dayalı olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve mevzuya uzaklık sağlamak için aşağıdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse bile çizgi saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yek başına yahut bir partnerle her yaştan in tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına bakılırsa seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk zammetmek için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu yahut mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde saklayarak olduğu için satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten eğlence düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla görmek temelı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak kullanmak, davranışlevselliği üzerine bilim edinmeden satın kullanmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için koca çaba kullanma etmelidirler. Ayrıca; bundan sonra vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan aldatmaışdoneş henüz kolay ve hafif olmaya saksıladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşantıında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu zaitrdığı için ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirimlik problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Vesair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakılırsa tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop muamelelerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına kıpırdaklık zammetmek, henüz hayır bir orgazm görmek yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir üst sergilemek için sex shoplardan aldatmaışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan muamelei memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sakınmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında koca vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum gerçek olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yek şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta berenarı aktif ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona bakılırsa akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en kolay yolu. Ayrıca seks sırasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis vecihüğünün penisinizi sıkarken münhalkullanmak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir duvar tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz hayır seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayır bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir