Ameliyat Oyunları Uncategorized Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza daim giriş yapan ve takip fail biriyseniz, örneğin 2 gündüz önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çdüzenındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir muayene bile arkadaş, kardeş ya da hesabı takip fail yakınlarımızdan muayene sağlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoğunlukla kullanıcı adınızı bileğteamültirmektedir, saldırganların sizin hesabınız derunin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz cali e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran cali maillerdir. Tetik bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde yer vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak derunin kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat çoğunlukla Instagram bağlanaksı istediği derunin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi çgidermek derunin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, takipçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun derunin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişdobra farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Ne Gelişememiş Cebinır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen kişiler derunin ne günah ki çok bir araba seçenek bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok bir araba hamil sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye esasta başka kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çdüzenışın. Eğer şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi bileğteamültirin ve hoppadak ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çdüzenındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap pusulası şifreniz bileğteamültiğinde yahut kullanıcı adınız bileğteamültiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğteamültirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emin başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğteamültirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğteamültiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” ya da kâh “bileğteamülikliği geri düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız fakat çoğunlukla saldırganlar elektronik posta adresini bileğteamültirdiği derunin sizde bu görüntülük çıkmaz ve kazık olarak “güvenlik kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir